Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home

    Tady jsou podrobnější termíny castingů. Doufám, že se objeví nějaké informace, fotky nebo video z jejich konání.

* Atlanta - 02/22/08 Friday @ 11AM Gotta Dance Atlanta 1778 Elisworth Industrial Drive., NW Atlanta, GA 30318
* Miami - 03/02/08 Sunday @ 11AM Dance Attack Studio 13424 SW 131st Street Miami, FL 33186
* New York - 03/09/08 Sunday @ 11AM New Dance Group 305 West 38th Street 2nd Floor New York, New York 10018
* Los Angeles - 03/16/08 Sunday @ 11AM Millennium Dance Studio 5113 Lankershim Blvd. North Hollywood, CA 91601
    Ciara potvrdila, že nahrává své třetí studiové album. Nyní už hledá tanečníky na chystané show, turné a do chystaného videoklipu! V některých městech v Americe uspořádá konkurzy, které začínají 26. února. Ciara se takhle objeví v Miami, New Yorku nebo v Kalifornii. Můžete se podívat na video, kde zanechala potenciálním tanečníkům vzkaz.
credits: Ciara-Harris.net    Russel Simmons a Dr. Benjamin Chavis oznámili před pár dny, že jejich Hip-Hop Action Network ohodnotí skupinu umělců na 5. ročníku hudební ceremonie Annual Action Awards, která se bude konat 25. února v hlavním městě USA, New Yorku. Ohodnocenými umělci budou Snoop Doff, Jim Jones, MC Doug, E. Fresh a Chris Lighty. Z r&b umělců to bude Ciara a Mellody Hobson. Rusell prohlásil: "Snoop Dogg, Ciara, Dough E., Chris, Jim a Mellody budou reprezentovat to nejlepší z hip-hopu." Výdělek získaný z tyhle akce bude věnován na pomoc lidem v nouzi.

Annual Action Awards
    Poražený 50 Cent zakázal Ciařě spolupráci s umělci nahrávací společnosti Cash Money Records.  Ciara měla právě rozdělaný projekt s rapperem Birdmanem, který patří pod tuhle společnost, ale 50 Cent jí to zakázal. Důvodem je jeho zlost k New Orleanské společnosti, která vyhnala Younga Bucka ze skupiny G-Unit, které součástí je i 50 Cent. Buck si to nakonec nasměřoval ke společnosti Cash Money Records. Celý problém se mně nepovedlo pochopit do detailů, ale odkud bere 50 Cent právo zasahovat iným umělcům do jejích práce? Asi ho štve jeho prohra s Kanye Westem a tak si vybíjí zlost na jiních. Teď je to Ciara.

credits: AceShowbiz.com
    Kliknutím na níže zobrazené fotky se můžete podívat na celou sadu fotek ze ESPN Magazine´s Superbowl Party.
credits: Ciara-Harris.net    Před dvěma týdny se Ciara účastnila ESPN Magazine´s Superbowl Party. Zde udělala skvělé vystoupení jak na songy z debutového alba Goodies, tak i na songy nové. Song Promise nazpívala s rapperem Ludacrisem. Její choreografie byla vážně sexy! V ten den Ciara představila svůj nový image, který jí náramně sluší. YoungHollywood.com se povedlo s ní udělat krátký rozhovor, kde si tu změnu můžete všimnout.


    Mama, I Want To Sing! je v pořadí druhým filmem r&b zpěvačky Ciary. Získala roli dvacetileté holky Amary Winterové, které miluje a ráda zpívá r&b. K tomu, aby se její syn vyplnil, jí pomáhá blízké okolí. Její bratr Luke dělá fotografa, manager Jeff jí dostává do povědomí lidí, ředitel nahrávací společnosti Simon jí pomáhá změnit look choristky v kostele na sexy superstar a nahrát své debutové album. Amaru čeká první show. Všichni jsou nadšení, až na její matku Dr. Lillian Winterovou. Ta je hluboce věříci a je proti tomu, aby její dcera evangelistka se takhle odhalovala společnosti.
    Film bude mít premiéru až v říjnu, no už teď se objevil promo obal. Ciara si ve filmu zahraje popři Lynn Whitfield a Patti Labelle.

credits: Ciara-Harris.net
    Ciara je jednou z tváří módní značky Rockawear. Pro novou jarní kolekci nafotila nové fotky. Její slogan v překladu zní: "Každý zápas, kterému jsem čelila, byl nezbytný, aby ze mě udělal lepší osobu." Kromě Ciary se pod tuhle značku podepsali Chris Brown, Three 6 Mafia nebo Rich Boy.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview