Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home

    15.3.2008 se Ciara účastnila narozeninové párty DJ Marse. Na celou sadu fotek se můžete podívat kliknutím na obrázky.
soucre: CiaraHarris.Net

    Z módní kolekce Rocawear se objevily další fotky.

soucre: sincerelyciara.com

    Billboard.com potvrdilo, že zatím nepojmenované album Ciary vyjde letos koncem srpna! Nové album bude následovníkem předešlých úspěšných alb Goodies (2004) a The Evolution (2006). Producentské stránky se ujali T-Pain, Danja, Timbaland, Polow Da Don a The Clutch. Moc se těším.
    Ciara se objeví v nové reedici videa k singlu Feedback, který je počinem popové americké zpěvačky Janet Jackson. Po počátečném neúspěchu pilotního singlu se k singlu nahrálo několik oficiálních remixů, no ani to nepomohlo dostat song na vrcholy hitparád. Tenhle týden tomu bylo jinak. Z 53. místa song vyskočil až na místo 19. a je možné, že půjde ještě výš. Janet nechce nic nechat na náhodu, proto se znovu natočí videoklip k pilotním singlu, ale v duetu se Ciarou.

Aktuální verze videa:
    Se Ciarou byl natočen i rozhovor, když chvíli pracovala pro McDonalds.

    R&b zpěvačka Ciara mile překvapila zákazníky McDonaldu v Chicagu, když se na chvíli ujala místa prodavačky. řidiči aut zůstali zaskočeni, když místo předavačky se v okínku objevila známá osobnost. Ciara má smysl pro humor a je fakt jediněčná.

zdroj: sincerelyciara.com
    Včera se konala hudební ceremonie Hip Hop Summit Action Network's Fifth Annual Action Awards 2008. Můžete se nyní podívat na fotky, kde je Ciara. Pro zvětšení klikněte na fotky. Pro zobrazení galerie klikněte zde.    Ciara opět řekla něco o novém albu. Řekla, že její třetí studiové album bude hodně bláznivé a víc o ní. Kromě toho ve videonahrávce mluvila o právě probíhajících výběrech tanečníků. Pokud rozumíte anglicky, můžete si jí poslechnout.

    Castingů, které uspořádala Ciara k chystanému turné a show, se účastnilo kolem 300 lidí. Můžete si nyní podívat, jak vypadal první den v atlantském Gotta Dance.

    R&b zpěvák Mario řekl Billboard Magazínu, že nahrává nové album.  Zatím potvrzenými hosty jsou Ciara, Cassidy, Gorilla Zoe nebo Chris Brown. Už aby nové album vyšlo!

credits: CiaraHarris.org
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview