Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home


   Dalším, už i pěveckým vystoupením, bylo vystoupení s rapperem Nellym, Stepped On my Jay. Ciara na jeviště přišla s krátkými vlasy, které jí opět slušely. Později ji vystřídala Fergie na singlu Party People.


   Ciara vystoupila na BET Awards hned dvakrát. Jednou s rapperem Nellym a Jermaine Duprim v songu Stepped On My Jays a podruhé s  Chrisem Brownem, když s ním předvedla úžasnou choreografii. Vypadala absolutně sexy a působila jako superhrdinka z Matrix. Rihanna mohla jenom tiše závidět.


    Ciara nakonec na BET Awards vystoupí, a to spolu s Nellym a Jermaine Dupri. Potvrdily to záběry z příprav na vystoupení. Hudební ocenění odstartuje v deset hodin večer již dnes.

    Nedávno se objevila šokující informace! Ciara se prý odhodlala nahrát duet s Michaelem Jacksonem! Nepojmenovaný track by měl produkovat Akon. Nedokážu si představit společnou spolupráci. Kdo ví, jetli je to vůbec pravda.
   24. června se bude konat hudební slavnost BET Awards, kde by mohla vystoupit i Ciara. Potvrzenými hosty jsou Rihanna, Usher, Alicia Keys, Kanye West, Chris Brown, Ne-Yo, Keyshia Cole, Young Jeezy, Al Green, T-Pain, Marvin Sapp, Weezy Fo Sheeze a Nelly, který s největší pravděpodobností vystoupí s aktuálním singlem Stepped On My Jays, ve kterem hostuje právě Ciara.


    Objevily se informace, že 50 Cent a Ciara chystají svatbu. Svůj vztah doposud nepotvrdili, ale Ciara sama potvrdila v rozhovoru pro Ebony Magazine, že má přítele.Kolem jejího vztahu se rozproudily diskuze po odvysílání společného klipu Can´t Leave ´Em Alone a také, když Ciara vycestovala s 50 Centem na turné.
  Třetí studiové album Fantasy Ride bylo odloženo. Původně mělo vyjít v září, ale z doposud neurčených důvodů si budeme na něj muset počkat o měsíc déle. Na pilotní singl High Price taky. Ten měl mít premiéru již 16. června, ale nestalo se tak. Není vyloučeno, že ho nakonec nahradí jiný.
   V předletním vydání časopisu Ebony se kromě jiných celebrit na téma léto zeptali i Ciary. Ta odpověděla:

"Během léta miluju spoustu legrace. Ráda jezdím městem Atlanta sem a tam, přičemž se těším na grily, pláže a výlety. S mým přítelem se ráda zbavím řízení a stanu se spolucestujícím na motocyklu."
   Ciara se objevila v nejnovějším singlu rappera Nellyho s názvem Stepped On My Jays. Vypadá v něm naprosto skvěle, trochu připomíná Keri Hilson. Singl pochází z rapperova nejnovějšího alba Brass Knuckles, které vychází 19. srpna.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview