Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home


   Televizní stanice BET uspořádala anketu o nejhůř oblečené celebrity červeného koberce hudebních slavností BET Awards vůbec. Mezi čtrnácti vítězi se ocitla i Ciara, když v roce 2005 přišla v jamajském převleku. Mezi další módní pohromy zařadili hlasující osobnosti jako Shaq (2001), Trina (2001), Solange Knowles 2001), Traci Bingham (2001), Charli Baltimore (2002), Da Brat (2002), LL Cool J (2002), Lil Kim (2002), Janet Jackson (2003), Bishop Don Magic Juan (2003), Jackie O (2004), Free (2005) a Parris Bennet (2007).

   Objevil se další promoplakát (vlevo) s chystanému filmu Mama, I Want To Sing!, ve kterém si Ciara zahrála jednu z hlavních rolí, Amaru Winterovou, která miluje a ráda zpívá r&b. K tomu, aby se její syn vyplnil, jí pomáhá blízké okolí. Její bratr Luke dělá fotografa, manager Jeff jí dostává do povědomí lidí, ředitel nahrávací společnosti Simon jí pomáhá změnit look choristky v kostele na sexy superstar a nahrát své debutové album. Amaru čeká první show. Všichni jsou nadšení, až na její matku Dr. Lillian Winterovou. Ta je hluboce věříci a je proti tomu, aby její dcera evangelistka se takhle odhalovala společnosti.
    Réžie se ujal Charles Randolph-Wright, produkce Holly Davis Carter, Jeff Clanagan a David Pomier. Do kin se dostane 10. října 2008.
   Objevily se dohady, že na BET Awards 2008 zazněla ukázka songu Echo, který se objeví na chystaném třetím studiovém albu Fantasy Ride. Byla to právě část, která navazovala na song Take You Down zpěváka Chrise Browna. Oficiálně to ale potvrzeno nebylo.
   Ciara podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Wilhelmina. Zpěvačka je ještě součástí módního projektu Rocawear rappera Jay-z, ale v něm brzy skončí. "Jednou z věcí, do které jsem se chtěla mustit, byl i modeling," řekla. "Ale byla jsem si nejistá svými proporcemi. Myslela jsem si, že mám 5'7", ale právě jsem zjistila, že mám 5'8". Jsem z toho opravdu nadšená." Ciara se ale nebude ukazovat jako modelka, ale jako návrhářka. Chtěla by vypustit svou vlastní kolekci, která by kombinovala její styl s přijatelnými cenami. Zatím je to teprve v jednání s obchodním domem Steve & Barry's. Ten zatím spolupracuje se Sarah Jessicou Parker a Stephon Marbury. "Mám několik cool nápadů, které bych chtěla realizovat." Ciara si bere příklad se svých kolegyň, které už smlouvu s obchodním domem mají podepsanou, ale nechce je napodobovat. Chce, aby její kolekce byla co nejvíce totožná s ní. 
   Don Vito, je další osobou, která pracuje na chystaném album Fantasy Ride. Potvrdil to v interview pro hudební server DJ Booth. Ten stojí za songy jako Coffee Shop (Yung Joc), Girlfriend (Omarion & Bow Wow) nebo aktuální hitovkou Killa skupiny Cherish. Don Vito taky aktuálně spolupracuje s Ludacrisem, Gorilla Zoe nebo Yung Bergem.
   Bulvární server MediaTakeout.com informoval, že chystané album Fantasy Ride vyjde v listopadu a to v samý den, jako chystané třetí studiové album Beyoncé Knowles. I když má Beyoncé více fanoušků, Ciara by jí v prodejnosti v Americe mohla porazit.

***Vlevo v panelu byla přidána nová anketa
   Dnes, 4.7.2008 jsou oficiálně spuštěny po delší pauze české stránky věnované r&b a crunk&b králověn Ciaře Princess Harris. Stránky jsou součástí projektu hudební stránky Freeline 24, kterou taky vedu já. Ciara letos vydává své třetí album Fantasy Ride. Za těch pár let, co se pohybuje v hudebním showbusinessu, se pomalu ale jistě dostává čím dál tím vyš. Buďte u toho. Sledujte její úspěchy nebo prohry. Ciara má obrovské charisma a velký talent.  Proto je mojí nejoblíbenější zpěvačkou.
   Doposud jsem aktualizoval Biografii, Discografii (kromě nevydaných songů a featuringů), rubriky Video a Movie. Zbytek budu aktualizovat průběžně. Vím, že vzhled není nic extra, ale brzy začnu pracovat na novým. Hezká prohlížení přeje Frideman
   V Americe se budou konat prezidentské volby. Hip Hop Team Vote se spolu s CPX Interactive spojily, aby donutili mladé lidi volit. S nejuznávanějšími celebrity hip-hopového světa současnosti natočili krátke propagační video. Natáčení se konalo již tenhle víkend. V klipu je vidět například Snoop Dogga, LL Cool J, T.I. a samozřejmě Ciaru. Další natáčení bude probíhat během summitu.
zdroj: SincerelyCiara.com

   Očekávané třetí studiové třídiskové album Fantasy Ride zpěvačky Ciary bylo opět odloženo. Ze září se odsouvá až na listopad. Můžeme se dočkat více featuringů. Zatím jediným potvrzeným hostem je rapper Ludacris, který se objeví v pilotním singlu High Price. Nepotvrzenými hosty jsou Michael Jackson nebo Rihanna, kterou by jsme mohli uslyšet v songu Tears Fall. Ten by se měl stát druhým singlem. Je zřejmé, že se zpěvačka posouvá o krok dál a ževyhledává opravdu zvučná jména. První singl se do rádií dostane již tenhle měsíc.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview