Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home


   Ciara letos vydá 4 CD! Kromě třídiskového alba Fantasy Ride vyjde i CD soundtrack k filmu Mama, I  Want To Sing!, kde obsadila hlavní roli. Ten by se měl v kinách objevit 10. října, soundtrack o dva měsíce dřív, 5. srpna. V USA si ho lze už předobjednat. Jelikož je Ciara ve filmu hlavní představitelkou a děj se točí kolem pěvecké kariéry, na CD bude rozhodně více tracků v jejim podání. Jestli to budou songy nové, nebo předělávky, se teprve uvidí.
   Ciaře se s horkou novinkou Click povedlo dostat z novinky na 6. místo hitparády pražského hip-hopového rádia Spin. Hlasujte za ní i v dalším kole. Hlasovat lze každých 30 minut do čtvrtka půlnoci. Hlasuj

Historie: N-6-?
  Minulý týden slavil 50 Cent třiatřicáté narozeniny. Ciara si pro něj připravila opravdu netradiční a originální dárek. Na soukromou párty přišla i se dvěma exotickými tanečnicemi! Pak se spolu s 50 Centem přesunuli do soukromější místnosti. Žádné orgie v tom nehledejte :-)


   Již tohle září bychom se mohli dočkat nového featuringu se Ciarou. R&b zpěvák Mario chystá své čtvrté studiové album. Na rozdíl od předchozího alba Go bude na novém méně spoluprác. Jednou z nich bude taky Ciara. Potvrdil to Mario před několika týdny v interview pro Billboard.com a DJ Booth. Kromě Ciary by se v nahraném songu měl objevit i rapper Plies. Přesné datum vydání nebylo určeno. Nejspíše album vyjde později než v září, protože se dlouho žádné informace o nahrávání neobjevily.
   Dnes se objevilo první hodnocení Ciařiných nových songů, které už někdo slyšel. Ten někdo zatím nebyl známý. Tvrdí: "Dostali se mně do rukou songy Echo, High Price, Pull Up a Work. Supernatural patří mezi ně taky. Je to jako Blackout zpěvačky Britney! Echo a Work zní úžasně. High Price je bomba, hlavně v plné verzi. Work mně nejvíce připomíná Britney. Je to jako Get Naked v mixu s něčím. Vokály jsou šílené. Danja s robotickým hlasem. Pravděpodobně to jsou pouze dema. Pokud ano, nedokážu si představit, co z nich pak bude." Otázkou ale dále zůstává, jak k demům ta osoba přišla. Pokud je už mohl opravdu slyšet, brzy se objeví na internetu. Nemůžu se dočkat.
   Poté, co se Ciara předvedla s Chrisem Brownem na BET Awards '08 v songu Take U Down, objevily se informace, že v červenci vyjde tenhle song jako singl a to v remixu se Ciarou! Pravdivost tehle informace zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale vyloučené to nebylo.

   V hitparádě rádia Spin byl nasazen jako novinka Ciařin song Click. Podpořte jí svým hlasováním. Hlasovat můžete do čtvrtka do půlnoci. Pak se uvidí /// Hlasuj

   Hlasovat lze každých 30 minut
   Ciara se objevila v aktuálním čísle časopisu Hyper Hair Magazine, kde mluvili samozřejmě o vlasech. A jak hodnotí její?
"Její vlasy vypadají vitálně a mladě. Pro dosažení úchvatného účesu máme klíč. Naše redakce doporučuje před nanesením různých přípravků nanést zvlhčující přípravek s přírodními oleji. Je to skvělý trip pro vysušené lámavé vlasy a dosažení zářivého lesku."
   Nelly vydává začátkem srpna své páté studiové album Brass Knuckles. Z něj pochází druhý singl Stepped On my J´s, ve kterém hostují Ciara a Jermaine Dupri. Singl byl vydán pouze pro Ameriku a i to pouze digitálně. Vše se ale změní. Po nečekaném úspěchu vyjde singl i na fyzickém nosiči. V pořadu TRL se drží na 8. místě, v 106 & Park na 3. příčce a v Rap iTunes na 30. místě, i když v té době nebyl ještě ani nasazen do rádií. Se singlem Nelly, Ciara a Jermaine vystoupili nedávno na BET Awards, což  dopomhlo k větší oblibě. S největší pravděpodobností singl vyjde i v Evropě, jak tomu bylo s prvním singlem Party People s Fergie.
   Na album Fantasy Ride se podepsala další skladatelka. Marsha Ambrosius je známá z britské skupiny Floetry, která se později stala členem týmu Knight Writers Team. Pro Singersroom.com prozradila, že nyní spolupracuje s několika interprety z nahrávací společnosti Interscope, a to s The Pussycat Dolls, Ciarou nebo Aliciou Keys. Jako skladatelka nefunguje dlouho. Svůj první song napsala pro Michaela Jacksona (Butterflies) v roce 2001. Později složila pár songů pro Glenn Lewise, Aliciu Keys (Go Ahead z alba As I Am) a v letošním roce pro zpěvačku Raven Symoné (Love Me Or Leave Me). Marsha je ještě pořád aktivní zpěvačkou. Kromě toho, že hostuje v písních jiných interpretů, jako rappera The Game nebo zpěvačky Solange Knowles, vydá letos své nové zatím nepojmenované album. Není vyloučeno, že si se Ciarou střihne i duet.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview