Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home

   Dá se říct, že to sem nepatří, ale jsitý souvis se Ciarou to má. Skupina holek, která si říká UCLA´s Random Voices, již nějakou dobu zpívá známe hity ve vlastním podání, avšak bez doprovodu hudby. Na jarních koncertech si vzali na mušku i song Like A Boy a opravdu s ním dokázaly udělat povedené věci. I když je to už dlouho, singl stojí za připomenutí i teď.

   Video k pilotnímu singlu High Price se bude natáčet až koncem srpna, a to v dnech 27. - 29. Potvrdila to agentura, která hledá tanečníky do chystaného klipu. Ten by se měl natáčet v Kalifornii na pláži. Před pár měsíci Ciara uspořádala několik kástingů, kde hledala tanečníky pro chystaný klip a turné. Proto se mě tahle informace agentury moc nepozdává. Pokud by to byla pravda, klipu se dočkáme až v září a premiéry pilotního singlu v srpnu.
   Jednou z otázek, kterou položil časopis My Band Magazine Rihanně bylo:
Ciara Rihanna duet
Rozumím tomu správně, že nahráváš nové album?

R: Zatím ne. Mohla bych ho nahrát někdy v průběhu příštího roku. Do té doby si můžete poslechnout reedici "Good Girl Gone Bad: Reloaded", která obsahuje navíc "Take A Bow" a "If I Never See Your Face Again" s Maroon 5. Mám ale dobrou zprávu...překvápko...Se Ciarou jsme nahráli song Tears Fall pro Ciařino album Fantasy Ride, které vyjde v září (nově až v listopadu).
více novinek o Rihanně najdeš zde
Posledni komentare
17.07.2008 12:09:30: Nevím si je obě představit v jedné písničce smiley${1}
17.07.2008 11:46:07: mno tak tomu říkám odvaz už se na tu písničku těším....smiley${1}
   Britská hip-hopová zpěvačka Estelle se dostala do povědomí celé Evropy díky hitu "American Boy" s rapperem Kanye West. Zpěvačka se rozhodla toho využít pro dobrou věc. Na podzim chce prorazit s vlastní módní kampaní. K tomu jí má dopomoct módní společnost Levi Strauss & Co. (LS&CO). Kromě toho oslovila Beyoncé, Justina Timberlaka a Ciaru, kteří by ji měli s tím taky pomoct. Cílem kampaně je upozornit teenagery na nechtěné těhotenství, které může odsoudit dítě na život v bídě. Akce by se mohli účastnit navíc Fergie, Hilary Duff nebo Ashlee Tisdale.

source: Singersoom.com
   Minulý rok se točil kolem lidí jako Tasha Smithová, americké herečky, a společnosti Rainforest Films. Na letošním seznamu filmových osobností přibylo hodně jednotlivců, kteří mají předpoklady zůstat ve filmu déle, než se původně myslelo. Na filmové plátno proniká řada zpěváků a zpěvaček. Tenhle rok zazáří jak v debutových rolích, tak se někteří připomenou z dřivějších filmových nebo divadelních rolí. Letošní kandidáti jsou opravdu telentovaní. Společná spolupráce vypadá působivě, a stejně svědčí i o jejich budoucím hvězdném potenciálu. Na seznamu talentů uvedl Blackfilm.com i Ciaru.
"I letos se na seznamu herců a hereček objevují hudební celebrity. Minulý rok to byla jedenáctiletá zpěvačka Jamia Nash, o rok dřív Alicia Keys a Jennifer Hudson. Rok 2008 patří Ciaře, která se doposud představila pouze jako soundtrack-zpěvačka. Letos zazáří v dlouhoočekávaném filmu Mama, I Want To Sing! spolu s Lynn Whitefieldovou and Hill Harperovou. Získala hlavní roli a pokud bude film úspěšný, získá Ciara řadu dalších nabídek."

source: SincerelyCiara.com, Blackfilm.com
Posledni komentare
16.07.2008 16:45:55: Doufám, že se film dostane i do Čech. Moc rád bych se na něj v kině podíval smiley${1}
16.07.2008 16:19:14: wow už se na ten film moc teším ciara je nejsmiley${1}
cira fantasy ride high price album single Groove City
   UOMO media včera potvrdilo, že Christopher "Tricky" Stewart, z Redzone Entertainment, se podílel na co-produkci Ciařina třetího alba Fantasy Ride. Stewart produkoval and složil první singl High Price ve featuringu s Ludacrisem. Z třídiskového projektu měl na starosti první disk Groove City, který má být ve stylu singlu Promise. Kromě singlu High Price Stewart napsal a produkoval track Fantasy Ride, podle něhož se album bude jmenovat. Ciařino album vyjde v listopadu.

source: UOMO Media Inc.
    Vypadá to tak, že pilotní singl z chystané desky Fantasy Ride v červenci nevyjde. Doposud nebylo ani potvrzeno, jak se bude jmenovat. Původně se mluvilo, že to bude song High Price, ale Ciara uvažuje o jiné možnosti. Chtěla by se ukázat v jiném stylu, než jsme byli zvyklí. Singl měl mít premiéru již minulý měsíc, ale nedočkali jsme se. Rap-Up.com uvedlo, že pilotní singl vyjde koncem července a video se bude natáčet začátkem srpna. Na seznamu singlů pro rádia ale žádný singl na červenec plánovaný není. Možná nastane zvrat a dočkáme se premiéry v najbližších dnech.
Ciara Missy Elliott Bloc party featuring duet new album nové album spolupráce
   Vypadá to tak, že se Ciara objeví na novém sedmém studiovém albu rapperky Missy Elliott s názvem Block Party, které by mělo vyjít už v září. Původně se mluvilo pouze o vokálech, později z toho vznikl featuring. Mělo by se jednat o skladbu Hip Hop Don´t Lie, jež produkoval Jermaine Dupri. Ciara už s rapperkou spolupracovala několikrát. Na začátku to bylo v singu 1,2 Step z alba Goodies. Ciara jí to oplatila na albu Cookbook v povedeném singlu Lose Control. Také jsme jí mohli slyšet v oficiálním remixu soundtracku Ching-A-Ling, který bude rovněž součástí chystaného alba Block Party.
  Dnes po necelých dvou týdnech jsem mohl konečně dát Ciaře novou vizáž. Se vzhledem jsem se dělal docela dlouho, protože se mně předešlé verze moc nepovedly. Doufám, že se vám bude líbit alespoň tenhle. Dále jsem přidal novou anketu do panelu vlevo O Váš nejoblíbenější singl, nové songy do přehrávače. Hlasujte také v hitparádě rádia Spin (zde) za song Click. Jako novinka debutoval na 6. místě. Hlasování bylo spuštěno teprve včera, podpořte jí co nejvíc. Hlasovat lze každých 30 minut. Tyhle dny moc novinek není. Budeme muset vydržet.
   Je to tak. Singl High Price nebude asi první. Vypadá to tak, že se jim stane song Echo nebo Tears Fall v možném duetu s Rihannou. LaFace Records řeklo pro Rap-Up.com, že pilotní singl se bude nést v jiném duchu, než singly předošlé. Pilotní singl by měl vyjít ještě v červenci, video začátkem srpna.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview