Ciara.WGZ.cz :: Ciara Princess Harris | Fantasy Ride | High Price | Like A Boy | The Evolution | novinky | fanstránka | Goodies | videoklipy | diskografie | biografie

>

Home

Celý cover zobrazíte kliknutím na obrázek:

  Ciara se objeví na obálce časopisu Billboard, kde mluví o chystaném albu, filmovéma modelingovém projektu. Více v článku "High Price pilotním singlem nebude".
   Vypadá to tak, že High Price ze seznamu kandidátů na pilotní singl vypadává ze hry. Objevily se informace, že Ciara, nechce být nástročná princezna crunk&b. Teď třiadvacetiletá zpěvačka, která má na kontě dvě platinové nahrávky, znovuobjevuje sama sebe. Má tak učinit na chystaném albu Fantasy Ride, které vyjde koncem roku, dále ve filmu Mama, I Want To Sing! a také spoluprací s modelingovou agenturou. Letos dala po dělší době o sobě vědět řada interpretů, jako Lil Wayne, Usher, Alicia Keys, DJ Khaled nebo Ludacris. Bude těžké je porazit a dosáhnou minimálně stejný úspěch jako oni. Uniklý song High Price takové ovace nezaznamenal. Proto se uvažuje o úplně jiném singlu. Měl by to být song Work, který produkovat Timbalandův spojenec Danja.Vypadá to tak, že Ciara vyšla tou správnou nohou. Její featuring v singlu Stepped On My Jays rappera Nellyho spolu s Jermaine Duprim zaznamenal větší úspěch než se předpokládalo. Také její taneční vystoupení s Chrisem Brownem patřilo k těm nejlepším, které kdo na BET Awards předvedl. "Mým posláním je vydat se s  fanoušky na hudební cestu do tří různých zvukových zon, které mě reprezentují," říká Ciara. "Chci nabídnout v základě 12-ti trackové album, kde bych se představila jako mnohem kreativnější." High Price s Ludacrisem a uptempo taneční věc Work mají šanci stát se pilotním singlem. Leaknutí High Price ale pohled na věc mění. "Jsem hodně zklamaná, protože jsem chtěla fanouškům poskytnout správný singl v pravý čas." 90-ti vteřinová ukázka songu se na netu objevila mnohem dříve než úplná verze, která unikla minulý týden. Proto s největší pravděpodobností se pilotním singlem stane Work v Danjově produkci.
   Kromě hudby se teď Ciara věnuje jak modelingu, tak filmu. S modelingovou společností Wilhelmina Models podepsala smlouvu na vlastní módní kolekci. Agentura již spolupracuje s Fergie, Natashou Bedingfield nebo austrálskou skupinou The Veronicas. Ciara tak udělá podruhé. Prvně byla tváří Rocawear kolekce. Zpěvačka se nevýhýbá ani filmu. Letos se představí ve filmu Mama, I Want To Sing! v produkci Jeffe Clanagane. Film se na DVD objeví začátkem příštího roku. "Vím sama, co chci, a nikdo nemůže změnit  to, co cítím," tvrdí zpěvačka, "Musíte se pouze těšit sami ze sebe, porozumět věcem kolem sebe a posunout se dál."
source: Ca.reuters.com
   Billboard.com uspořádalo anketu TOP 100 nejexotičtějších hlasů. V žebříčku se našla i Ciara, a to na 28. místě. Předčila tak třeba Britney Spears (34.), Thalii (38.), nebo Kylie Minogue (57.). Do Top 3 se dostali Ashley Tisdale (1.) Amy Winehouse (2.) a Amy Lee (3.).

   Ciara se objeví na chystaném druhém studiovém albu mladé zpěvačky Cassie, které by se mělo na pultech objevit již v září. Produkce alba Connecticut Fever se ujala řada producentů. Z těch nejznnámějších to jsou Seven, Mario Winans, Bryan-Michael Cox, Eric Hudson, Sean C and LV, Ryan Leslie, a Danja. Zpěvačka tvrdí, že hlasově dozrála a vokály budou lepší než bylo na debutové desce. Z hostů kromě Ciary uslyšíme interprety jako Ryan Leslie, Swizz Beatz, Bryan Michael Cox, Rodney Jerkins, Kanye West nebo také Danja. Pilotní singl bude určen spíše do klubů. Jestli se v něm objeví Ciara potvrzené nebylo.
   Vypadá to tak, že High Price je opravdu pilotním singlem. Včera ho zahrálo RHYTHMIC radio, a doposud sklidilo u posluchačů velké úspěchy. Také se objevily informace, že dalším singlem bude duet s Rihannou, Tears Fall.
   Omlouvám se za grafické potíže způsobené mou hloupostí. Povedlo se mě smáznout vzhled tak jsem ho dělal znovu, ale nešel jsem teď do hloubky. Do zítřka to napravím.

*** O Ciaře teď žádné novinky nejsou.
   High Price je už konečně ke slyšení téměř celý! I když je to song ještě není úplný (3:37) a ještě jsou v něm nějaké znělky, brzy se jistě objeví plně kvalitná verze. Co si o novém singlu myslíte? Napište do komentářů.

***Pořád se mluví o High Price jako o pilotním singlu, ale oficiálně potvrzen ještě nebyl. Je možné, že to bude nakonec něco jiného.

*** Objevila se už celá verze v albové kvalitě. Download

Posledni komentare
01.08.2008 17:33:07: High Price by se nakonec singlem stát nemělo. Má jim být Work. Doufám, že to bude něco jako mezi Cli...
01.08.2008 17:24:00: Chtělo by to něco ve stylo 1,2 step nebo like a boysmiley${1}
21.07.2008 19:11:59: ze začátku jsem si myslel, že to bude skvělá volba singlu, ale teď doufám, že to singl nebude. Ciara...
21.07.2008 14:54:46: High Price neni špatnej song, ale doufám, že jako pilotní singl bude něco jiného. Podle mě to neni s...
   Ciařino třetí studiové album bude pro posluchače neočekávaným hudebním zážitkem. Procházky do Atlantského Silent Sound Studia by normálně měly být pouze všedným zážitkem. Ale když vás uvítá plakát s názvem "Zaži fantastikou jízdu: Vítej v Groove City" a průvodčí se stane r&b hvězda Ciara, začínáte věřit, že do bude docela skvělý výlet.
"Cílem nového alba bylo vydat se s vámi na hudební cestu," tvrdí Ciara o očekávaném albu Fantasy Ride, třídiskovém CD, které nahrávala v Las Angeles a nyní se balí v Atlantě. Exkurze má tři zastávky: "Vemu vás do Crunktownu, Groove City a do Království tance (Kingdom Of Dance)," tvrdí, "Teď jsme v Groove City. Matně osvětlená nahrávací místnost s drinkem vína, sýrem a krekery, rozhodně zajistí skvělé podmínky pro svůdné songy jako "Cool On You" produkovaným Jasperem (známý ze songů "What Part Of The Game" (Monica), "Whenever" (Cherish) a "You" (Lloyd)) nebo "Supernatural" napsaným Ne-Yem. Groove City mě dovoluje se ukázat jako žena," tvrdí Ciara, která zdůrazňuje, že se cítí více silná a vyrovnaná jak nikdy za celou svou kariéru. "Upravila jsem jej svému životnímu stylu. Hodně jsem čerpala ze svého okolí."
   Pak Ciara vzala plnou kontrolu nad atmosférou Crunktown porce. Sílou Danja-produkovaným "Echo" a pilotním singlem "High Price" produkovaným Tricky Stewartem a napsaným The Dream-em si chce obhájit titul "První Crunk&B Lady" z roku 2004. "Crunktown je disk, kde můžete dostat "Oh" a "Goodies", ale v desetinásobní síle."
   Hyperenergetická porce Kingdom Of Dance bude lahůdkou pro kluby. Zahrňuje "Work" (produkce Danja, napsáno Ciarou), a Champ Champ produkovaný "When I". "Chtěla jsem zachovat taneční atmosféru," tvrdí, "Celé album vás po poslechnutí ma přinutit jít a prožívat zábavu."
   Balte své kufre, protože Ciařina fantsatická jízda začne v srpnu. Je čas se připravit.

source: SincerelyCiara.com
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
optimalizace PageRank.cz Google Pagerank - 24-ciara-princess.wgz.cz/Google PagerankS-Rank - 24-ciara-princess.wgz.cz/S-RankJyxoRank - 24-ciara-princess.wgz.cz/JyxoRank Ciara Princess Harris, latest news, r&b, newest informations, HQ Photos, Videos, performances, novinky, r&b, Evolution, Goodies, hudba, fanklub, download, HQ, stiahnúť, stáhnout, mp3, vystoupení, videa, video, interview